Anasayfa » Blog » Çelik Kapı Kesme Yükseltme Tamiri

Çelik Kapı Kesme Yükseltme Tamiri

Çelik Kapı Yükseltme ve tamiri servisi ?? fayans, karo, ve parke tadilatı sonrası görünmektedir. Çelik kapı, yere sürtme sorunu ile karşılaşılır. Bu durumda Çelik kapı yükseltme tamiri hizmeti gerektiğinde Murat Usta olarak, İstanbul Anadolu yakası tüm semtlere hizmet sağlamaktayız.

Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi
Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi

Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi Hangi Durumlarda Çelik Kapı Yükseltilmesi Gerekir ?

Çelik Kapı Yükseltme evinize zamanla güzel gözükmesi adına tadilat yapmaktayız. tadilatlar evimizin daha kullanışlı verimli hale getirmek istemekteyiz. tadilat denince il akla gelen fayans, karo taşı ve parke yer yemin değiştirme işlemleri gelmektedir. Çelik kapı yükseltme ve tamiri servisi gereken tadilatlar nelerdir?

  • Zemin parke, yapılması sonrası Çelik, Kapı, Yere Sürtme, sorunları.
  • Zemin karo taşı, döşeme sonrası Çelik, Kapıda, kapanma, sorunları gözükmesi.
  • Zemin fayans, ile kaplama sonrası Çelik Kapı yere, sürtme, kapanma, problemleri.

Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi Çelik kapınız yere sürtme yada kapanma sorunu var giderilmesi mümkün’müdür ?

Çelik kapılar yapısı gereği mevcut kasa ölçülerine ve zemin yüksekliğine göre yapılmaktadır. Çelik Kapılar zemin kaplaması üstünde 1 cm yada 2 cm kadar Çelik, Kapı, alt boşluk bırakılarak ilk kurulum montajı yapılır. Çelik Kapılar ilk montaj esnasında bırakılan paylar zamanla tadilat yaptırma gerektiğinde bu ölçüler size izin vermeyecektir, ama işinin uzmanı ile yapan firmalardan destek alarak bu sorununuz çözülmektedir. Tavsiyemiz Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi Murat Usta olarak bizim gibi işinde titiz kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı sağlayan firmalardan hizmet almaya özen gösteriniz.

Çelik Kapı Yükseltme ve Tamiri Servisi Çelik Kapı Yükseltme Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmeli ?

Çelik kapı yükseltme işlemleri 2 farklı yöntemler ile yapılmaktadır. ilki Çelik, Kapı, yerinden kriko ve uygun iş güvenliği aletleri ile sökülerek yapılır. Sökülme sonrası çelik kapı yükseltme işlemi Çelik, Kapı, çizilme olmaması adına takoz yada sehpa üzerinde yapılır. Bu işlemler çelik kapınız açık kalmaması adına tüm alet edevatlar yanımızda getirmekteyiz. Çelik kapı yükseltme işi 2 saat gibi zaman gerektiren Çelik, Kapı, Tamir, hizmetidir. Çelik, kapı, altını kesme işlemi yapılarak kapı, boyu istenilen ölçülere getirilir. Alt kesme işlemi sonrası kesilen bölüme ilave paslanmaz ürün bükme yada işlem uygulamaları yaparak Çelik, Kapı, orjinal görüntüsünü minimum seviyeye getirmekteyiz.

Diğer Çelik, Kapı, Yükseltme, işlemi olarak kapı sökülerek yapılan menteşe, üzerinde sökülme ve kaynak, ile yapılan Çelik, Kapı, yükseltilmektedir. Çelik Kapı Tamiri, ve hizmetimiz saat farkı olmadan arayıp bilgi alabilirsiniz. Çelik Kapı,Yükseltmek için ilgili kapı görsellerini Whatsapp destek hattımıza gönderebilirsiniz. Resim gönderme sonrası dilerseniz hizmet talep edebilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatı verelim.